♥○♥○♥○♥○♥○♥○♥○♥○♥○♥○♥○♥○♥○♥○♥○♥○♥○♥○♥○♥○♥○♥○♥○♥○♥○♥○♥○♥○♥○♥♥○♥○♥○○♥♥♥○♥○♥○○♥○♥○♥○♥○♥○♥♥○♥○♥○♥○♥○♥○♥○♥○

o seriálu

22. září 2011 v 22:41 | http://cwzone.cz/index.php |  Ringer

Bridget je žena, která se potom, co se stane svědkem vraždy, vydá na útěk a ukrývá se tak, že se zmocní života svého bohatého a identického dvojčete, ale později zjišťuje, že zdánlivě idylický život jeji sestry je stejně zamotaný a nebezpečný jako ten její, který se rozhodla nechat za sebou.

Bridget je už půl roku střízlivá a její život se začíná obracet k lepšímu, ale to jen do okamžiku, kdy se stane jediným svědkem profesionální vraždy. Navzdory ujištěním jejího ochránce z FBI - agenta Victora Machada - Bridget moc dobře ví, že jí jde o život. Proto prchá do New Yorku a o svém útěku nikomu neříká, ani svému sponsorovi z Anonymních
Narkomanů Malcolmovi. V New Yorku se Bridget setkává se svou sestrou Siobhan, se kterou se už roky neviděla. Bohatá, zajištěná a vdaná za pohledného Andrewa Martina Siobhan si žije jako v pohádce, ve které nikdo o existenci Bridget nemá ani zdání. Zdá se, že sestry dávájí jejcih křehký vztah opět dohromady, dokud Siobhan záhadně nezmizí a Bridget se nerozhodne převzít její roli. Ihned se nejen o své sestře, ale také o jejím manželství, její kamarádce Gemmě a jejím manželovi Henrym, dozvídá šokující tajemství. A když se jí někdo v jejím novém domě pokusí zabít, tak si uvědomuje, že jako Siobhan není v o nic větším bezpečí než jako Bridget.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se vám můj blog

Ano je velmi hezký. 82.6% (1311)
No ujde. 17.4% (276)

Komentáře

1 Katka Katka | Web | 10. listopadu 2011 v 21:00 | Reagovat

Velmi povedený seriál  :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama