♥○♥○♥○♥○♥○♥○♥○♥○♥○♥○♥○♥○♥○♥○♥○♥○♥○♥○♥○♥○♥○♥○♥○♥○♥○♥○♥○♥○♥○♥♥○♥○♥○○♥♥♥○♥○♥○○♥○♥○♥○♥○♥○♥♥○♥○♥○♥○♥○♥○♥○♥○

Červenec 2010

Zatmění

7. července 2010 v 1:39 | http://www.sms.cz/film/twilight_saga_zatmeni |  Twilight sága

Twilight Eclipse Soundtrack - Song from the movie Eclipse - Eclipse movie music

Bella opět ocitá v nebezpečí. V Seattlu dochází k sérii tajemných vražd a zákeřná upírka Victorie neúnavně touží po pomstě. V tomto dramatickém období je Bella nucena vybrat si mezi svojí láskou k Edwardovi a přátelství s Jacobem, s vědomím, že její rozhodnutí může vyhrotit staletý boj mezi upíry a vlkodlaky. A tak stojí Bella s blížícím se závěrem posledního školního roku na střední před největším rozhodnutím svého života.

Zatím co většina jejích spolužáků řeší, co bude po střední a závěr roku, Bella se rozhoduje, že chce navždy zůstat se svojí láskou Edwardem. Neumí se však smířit s Edwardovým kompromisem, že dříve, než ji přemění v upírku, se za něj vdá, a s důsledky těchto rozhodnutí pro sebe, svoji rodinu a přátele.

Zatím se schyluje k válce. Experimentováním s neprozkoumanými tajemnými schopnostmi Cullenovců vzniká z nevysvětlitelné síly armáda novorozených upírů, kterou tvoří noví upíři. Jejich síla, zkaženost a nekontrolovatelná žízeň po krvi je největší v prvních měsících jejich nadpřirozeného života. Jsou prostředkem Victorie v jejím neúnavném bažení po pomstě nebo Volturovců s jejich neomezenou silou, kteří se snaží přinutit Bellu stát se nesmrtelnou?

Armáda nových upírů v čele s Rileym se blíží k Forks a území Quileuteů a Cullenovci a vlkodlaci se musí rozhodnout, zda zapomenou na svoje instinktivní konflikty a spojí se, aby ochránili Bellu a svoje komunity před větším nebezpečím. V době příprav na boj se Bella dozvídá více o tajemné historii kmene Quileuteů, narůstající skupině vlkodlaků a minulosti Jaspera a Rosalie. Pomůže jí to pochopit pouta spojující vlkodlaky, objevit v sobě lásku k Jacobovi a pomoci ochránit ty, které nejvíce miluje.Nový měsíc

7. července 2010 v 0:19 Twilight sága

Bella slaví, osmnácté narozeniny a připadá si příliš stará. Následně se na párty u rodiny svého milého upíra ošklivě zraní a Kalenovic rodina raději odjíždí z městečka Forks, aby jí neublížili, i když ji mají rádi. Před jejich odjezdem však Bellu čeká nepříjemné překvapení. Edward ji zavede do lesa a tam jí oznámí, že se s ní musí rozejít, protože ji přestal milovat. Šok! Bella tomu nemůže uvěřit její život se hroutí. Dostává záchvaty, neustále sedí u okna a je z toho všeho málem na dně.Naštěstí se v tu chvíli zjevuje Jacob Black, kdysi dlouhovlasý Indián, nyní vyholený vlkodlak. Ten Bellu taky miluje a udělal by pro ni cokoliv, aby se jí nic nestalo. Útěchu najde Bella v přátelství s Jakobem, mladíkem indiánského původu, jehož rodina i on sám však také skrývají velké tajemství. Patří totiž k vlkodlakům, kteří chrání svět lidí před svými věčnými nepřáteli - upíry. Bella brzy zjišťuje že, když se dostane do nebezpečných situací, tak slyší Edwardův hlas.

Začne vyhledávat nebezpečí jako je třeba jízda na motorce. Mezi tím Jacob zjišťuje, že legendy jeho předků nejsou jen staré strašidelné rodinné historky. Jacob a jeho kamarádi z kmene Quileutů jsou opravdoví vlkodlaci, kteří se v blízkosti upíra ve vlkodlaka opravdu promění, aby mohli svůj kmen chránit. Bella tajemství Jakoba a jeho smečky však brzy odhalí. Vlkodlaci musí Bellu chránit před Viktorií, která se vrátila, aby pomstila svého druha Jamese, kterého zabil Edward. Vlkodlaci zabijí Laurenta, který se snaží zaútočit na Bellu, ale Victorie opět uprchne. Jednou, když chce Bella opět slyšet Edwardův hlas, zkouší skočit z vysokého útesu do vody. Chytne ji však silný proud a začne se topit a toto uvidí i ve své vidině do budoucnosti Edwardova sestra Alice. Alice předpokládá, že je Bella mrtvá a spěchá do Forks. Co však ve své vidině neviděla byl Jacob, který Bellu zachránil.Alice totiž nevidí ve svých vizích do budoucnosti vlkodlaky. Po příjezdu domů Bella zjistí, že je u nich Alice. Chce se vrátit zpět, Bella ji však přemlouvá, aby pár dnů zůstala. Alice zjišťuje, že Bella je na tom mnohem hůř než si myslela a ještě ke všemu se ji pokoušeli zabít Laurent s Victorií a kamarádí se s vlkodlaky. Při návštěvě Belly Jacob zvedne telefon a řekne dotyčnému, že Charlie je na pohřbu a zavěsí. Alice s Bellou zjišťují, že telefonát byl od Edwarda, který si myslí, že se Bella při skoku z útesu zabila a že míří přímo do Itálie, kde se chce nechat zabít nejmocnější (královskou) rodinou upírů Voltariovými. Bella s Alicí se okamžitě rozhodnou vydat se za ním, aby se ho pokusily zachránit… Nakonec se Belle podaří na poslední chvily Edwarda zachránit........

Nový Měsíc, Kristen Stewart, Robert Pattinson11Nový Měsíc, Kristen Stewart, Taylor Lautner


Twilight sága: Nový měsíc

vlk2.JPG
slecht.JPG
Stmívání

6. července 2010 v 21:25 Twilight sága
Bella byla vždy trochu jiná. Když se její máma znovu provdala, rozhodla se sblížit se svým otcem a nastěhovala se k němu do malého deštivého městečka Forks bez toho, aniž by čekala, že se její život změní. Na první hodině v nové škole si k ní přisedne tajemný a okouzlující Edward, kluk, který je jiný než všichni ostatní, které doteď potkala. Ve škole se o něm šíří zvláštní zvěsti. I navzdory varování kamarádů Bellu Edward neskutečně přitahuje, zdají se jí o něm sny. Postupně začne mít podezření, že Edward není úplně obyčejný kluk… Když zjistí, že je upír, je pozdě, protože se už stihla zamilovat. Edward a jeho rodina jsou však upíři vegetariáni - tedy živí se čistě zvířecími krví. Žádná romantika však netrvá věčně nakolik se blíží upíři, které zdaleka vegetariáni nejsou. Jeden z nich si vyhlídne Bellu jako svou další oběť. Je na Edwardovi, aby ji zachránil.
Stmívání, Robert Pattinson, Kristen Stewart
Stmívání, Cam Gigandet, Edi Gathegi


Stmívání, Kristen Stewart, Cam Gigandet