♥○♥○♥○♥○♥○♥○♥○♥○♥○♥○♥○♥○♥○♥○♥○♥○♥○♥○♥○♥○♥○♥○♥○♥○♥○♥○♥○♥○♥○♥♥○♥○♥○○♥♥♥○♥○♥○○♥○♥○♥○♥○♥○♥♥○♥○♥○♥○♥○♥○♥○♥○

Prosinec 2006

Už nechci

27. prosince 2006 v 20:38
Už nechci se dívat......
Už nechci se smát......
Už nechci tě vídat......
Už nechci ti lhát.........
Už nechci dál přetvářku...
Už nechci dál žít.......
Už nechci hrát si na lhářku....
Už nechci dál snít....

Láska

27. prosince 2006 v 20:31
Láska je jediná síla,která unese i to nejtěžší břemeno...

Hodiny

27. prosince 2006 v 20:28
Jak naložíme se životem:tak rychle nám bude ubíhat.

Oči

27. prosince 2006 v 20:25
Svět každého člověka je zbarven barvou jeho očí...

Sen

27. prosince 2006 v 19:55
Zdál se mi hrozný sen, byla jsem opuštěná uprostřed temnoty. Cítila jsem strach a nejistotu. A pak jsem zjistila,že to nebyl sen, ale život.

Ostatní postavy ze seriálu:Buffy.....

15. prosince 2006 v 18:41 Buffy přemožitelka upírů

Cordi


Charisma Carpenter - životopis a její filmy ---ZDE

Fait


Eliza Dushku- životopis a její filmy ---ZDE

Jenny

Joy


Kristine Sutherland-životopis---ZDE

Oz


Seth Green- životopis a jeho filmy --ZDE

Tara


Amber Benson- životopis a její filmy ---ZDE

Riley


Marc Blucas- životopis a jeho filmy --ZDE

Anya


Emma Caulfield- životopis a její filmy --ZDE

Diles


Anthony Stewart Head - životopis-ZDE

Soundtrack - Buffy přemožitelka upírů


Spike-James Wesley Marsters

15. prosince 2006 v 18:11 Buffy přemožitelka upírů
James Wesley Marsters se narodil 20. srpna 1962, ve měste Greenville v Kalifornii, ale vyrůstal ve vzdáleném Modestu. Byl vychováván v nábožensky založené rodině. Jeho otec, John Wesley je kněz. Jeho matka se chtěla stát jeptiškou, pracuje však jako sociální pracovnice. Má dva sourozence, bratra Paula a sestru Susan. Jeho rodiče se rozvedli po přestěhování do Modesta. James zůstal se svou matkou, později přiznal, že "ženská výchova" na jeho osobnosti zanechala značné stopy.

James je rozvedený, z manželství s herečkou Liane Davidson má syna Sullivana.Již od dětství James věděl, že se chce stát hercem. Poprvé se seznámil s divadlem ve 4. třídě, kdy si zahrál ve hře "Winnie the Pooh", kde hrál Iáčka. Od té doby, se začal objevovat v místních divadlech. Za zájem o divadlo a knihy vlastně vděčí nehodě, která se mu stala v páté třídě. Poranil si nohu tak vážně, že byl prakticky po celý rok upoután na lůžko.James začal svou profesionální kariéru v divadle Goodman Theatre v Chicagu. A to ve hře "Red Roses" a v klasické hře Williama Shakespeara "The Tempest" (Bouře).

Zde začal svou kariéru úspěšného divadelního herce. Hrál v řadě dalších Shakespearových dramat, zejména pak v "MacBethovi". O této hře doufá, že se mu ji jednoho dne podaří přivést na filmové plátno.Jamesův debut před televizními kamerami byl v roli nervózního kněze v televizním seriálu >"Northen Exposure". Také se objevil v "Moloney". Průlomem do světa televize se mu stal rok 1997, kdy se objevil v show společnosti Warner Bross - "Buffy, the Vampire Slayer". James často žertuje, že dostal roli Spika jen proto, že producenti již byli unaveni z hledání představitele Spika. Původně byl přijat jen pro pár epizod, jeho role byla zpočátku napsaná tak, že měl po několika dílech zemřít. Ale stalo se, že scénáristé se přímo zamilovali do postavy Spika a jeho představitele a tak připsali Spika do dalších dílů.Mezi jeho koníčky patří být otcem, malování, koukání na fotbal. Velice rád tráví čas se svými přáteli na pláži a rád se projíždí pouští. Jeho další koníček - hraní na kytaru, zpívání a skládání, se mu stalo i druhým zaměstnáním.

Velice rád a často předvádí své umění na různých conech s fanoušky nebo v klubech po celém světě.Společně s Charlie DeMarsem založil skupinu Ghost Of The Robot se kterou v únoru 2003 vydal album "Mad Briliant". Roku 2004 se chystali na vydání 2.alba "Gods Of The Radio", ale po 2 letech se skupinou James 14.června 2004 oznámil rozpuštění skupiny a vydal se na sólovou dráhu. V březnu 2005 vydal své 1. sólové album nazvané "Civilized Man" na kterém se objevili některé songy, které napsal pro GOTR. Na podzim roku 2005 se James přidal k hereckému osazenstvu tv seriálu "Smallville", kde se představuje v roli Braniaca / Professor Milton Fine. Který je hlavním nepřítelem Clarka. Na podzim roku 2005 začal natáčet nový tv film Shadow Puppets. Jeho hereckými kolegy jsou Tony Todd, Jolene Blalock. Režie Michael Winnick. Film je zařazen do žánrů horor/psychologický triler.James hrál v seriálu Angel a ve filmech jako jsou např.Dragonball(2009),Shadow Puppets(2007),Bezva prachy(2005) a Prokletí(2001) Zajímavosti: - je levák

- je majitelem dvou jizev (jizvu na levém obočí má na "památku" na přepadení v Queensu v Nnew Yorku, k jizvě na levé noze přišel v paté třídě, kdy si hluboce roztrhl kůži o sprchovou hlavici - léčba trvala skoro rok).

- jako své oblíbené herce uvádí Meryl Streep, Roberta De Nira a Edmunda Keana - britského divadelního herce z 18. století.

- má rád krvavé bifteky, žebírka, zeleninu a sladkosti - zejména lízátka a čokoládu

- nemá zrovna v oblibě večírky a alkohol nepije skoro vůbec. Již několik let nekouří, ale stále nosí nikotinové náplasti.

- označuje se za nočního tvora, rád chodí pozdě v noci spát, protože rád sleduje noční program v televizi

- na lidech si nejvíce cení laskavosti

- za svůj největší úspěch považuje narození se.
- sbírá PEZ zásobníky - nejraději má limitovanou verzi Dartha Vadera a Bobba Fetta
- o panictví přišel ve třinácti letech s lesbickým párečkem

- o jeho věku stále kolují dohady, některé stránky uvádí rok narození 1961,1964 nebo 1969 či 1971, nějčastěji se však uvádí rok narození 1962.

VÍCE Info o JAMESOVI a jeho Filmy --- >>ZDE


Buffy a Spike

15. prosince 2006 v 18:00 Buffy přemožitelka upírů
betrayal - spike-vs-angelus photoONLINE 1-7série ZDE


Alex-Nicholas Brendon

15. prosince 2006 v 17:45 Buffy přemožitelka upírů
Info O NICHOLASOVI a JEHO FILMECH ---->>ZDE
Dawn-Michelle Trachtenberg

15. prosince 2006 v 17:33 Buffy přemožitelka upírů

INFO o Michell a jejich filmech ZDE

Bé a Dawn
smrt Kurta

2. prosince 2006 v 16:15 Nirvana
KURT COBAIN - guitar plakáty | fotky | obrázky | postery
Dopis na rozloučenou.

Tento dopis píše tak trochu blázen, který by evidentně byl radši věčně si stěžujícím děckem, takže by mu mělo být dobře rozumět. Všechna varování od punk rockových harcovníků, kterých se mi dostalo od té doby, co jsem se dostal do styku s řekněme "etikou" nezávislého života a s pohostinností vaší komunity, se ukázala být velmi pravdivá. Příliš mnoho let jsem nepocítil vzrušení z poslechu nebo skládaní hudby, čtení a psaní. Kvůli tomu se cítím nade vše vinen. Například před vstupem na scénu, když světla zhasnou a dav začne fanaticky ječet, nepůsobí to na mě, jako to působilo na Freddieho Mercuryho, který to zřejmě miloval, opájel se láskou a obdivem davu, což je něco, co hluboce obdivuji a co mu závidím. Skutečností je, že už dál nemůžu podvádět kohokoli z vás. Prostě to není fér ani pro vás ani pro mne. Nejhorší zločin, jaký si dovedu představit, je okrádat lidi tím, že předstírám, že mě to, co dělám, baví. Někdy mi připadá, že před vstupem na scénu by měly být píchačky. Dělal jsem, co bylo v mých silách, abych si vážil toho, co mám (a já si toho vážím, věřte mi, že ano, ale ne dost). Vážím si faktu, že já, že my jsme ovlivnili a pobavili spousty lidí. Musím být jeden z těch narcistů, co si věcí začnou vážit, až je po všem. Jsem příliš citlivý. Potřebuji být trochu lhostejný abych měl zase ten enthusiasmus, co jsem míval jako dítě. Na našich posledních 3 turné se mi dařilo daleko víc si vážit lidí, které jsem osobně znal a našich fanoušků, ale pořád nedokážu překonat tu frustraci, pocit viny a soucitu, který ke každému chovám. V každém z nás je dobro a já si prostě myslím, že miluju lidi až příliš, tak moc, že je mi z toho tak kurevsky smutno. Smutné, citlivé, nevděčné znamení Ryb, proboha.... Proč si prostě neužíváš? Nevím. Mám skvělou ženu, ve které se snoubí ambice s pochopením a dceru, která mi tolik připomíná, jaký jsem sám býval - plný lásky a radosti. Líbá každého, koho uvidí, protože všichni jsou hodní a nikdo jí neublíží. A to mne děsí, že už nemohu dál. Nemohu vystát představu, že Frances jednou bude blbě se cítící, sebedestruktivní, mrtvej rocker, jako jsem já. Mám se dobře, velmi dobře a jsem vděčný, ale od svých sedmi let jsem začal pociťovat nenávist k lidem. Jenom proto, že pro lidi je to prostě tak jednoduché přijít a domoci se soucitu. Jenom proto, že lidi miluju a je mi jich tolik líto. Děkuji vám všem za vaše dopisy a zájem během posledních let. Jsem moc excentrický a náladový člověk. Jíž nemám sil a tak si pamatujte: Je lepší shořet než vyhasnout.

Mír, lásku a porozumění.
Kurt Cobain

Frances a Courtney, zůstanu na vašem oltáři. Prosím, Courtney, jdi dál, kvůli Frances, kvůli jejímu životu, který bude beze mne o tolik šťastnější.

Miluji tě, miluji tě!Obrazek

Obrázek